""

 
 • Strada Marina

  EUR/osoba/7 nocí 525 EUR

  BED & BREAKFAST
  01.07.2020
 • Commodore Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 617 EUR

  ALL INCLUSIVE
  01.07.2020
 • Majestic Spa Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 795 EUR

  ALL INCLUSIVE
  01.07.2020
 • The Bay Hotel & Suites

  EUR/osoba/7 nocí 1 155 EUR

  HALF BOARD
  01.07.2020
 • Lesante Blu Exclusive Beach Resort

  EUR/osoba/7 nocí 1 317 EUR

  BED & BREAKFAST
  01.07.2020
 • Gerakas Belvedere Luxury Suites

  EUR/osoba/7 nocí 561 EUR

  BED & BREAKFAST
  01.07.2020
 • Astir Palace Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 669 EUR

  BED & BREAKFAST
  01.07.2020
 • Poseidon Beach Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 825 EUR

  ALL INCLUSIVE
  08.07.2020
!!!!!!!!!!!!! VÝHODNÉ PONUKY !!!!!!!!!!!!! !!! (ZÁKLADNÁ CENA PRE 2 OSOBY) !!!
Od
Krajina Dátum Deň Cena

 

FAKULTATÍVNE VÝLETY - ZAKYNTHOS

Plachtenie

Ak sa radi plavíte na pokojných vodách a spoznávate krásy prírody, odporúčame plavbu popri  pobrežiu ostrova Zakynthos. Je spojený s kúpaním v malebných zátokách na krásnych plážach. Na výlete loďou budete môcť odhaliť z tajomstva Modrých jaskýň na severe ostrova.

Keri Kaiki

More, slnko, zábava a deň plný zážitkov, to sú základné charakteristiky lodného výletu, počas ktorého strávite na mori krásny oddychový deň. Z prístavu v Agios Sostis loď pláva pozdĺž malých ostrovov Marathonissi až k modrej jaskyni Keri. Od mája do septembra môžete pri troške šťastia pozorovať chránené korytnačky Caretta – Caretta. Po malom občerstvení loď pokračuje k Marathonissi, kde môžete na malej pláži relaxovať, šnorchlovať, plávať v mori a objavovať podmorský svet Zakynthosu.

Orientačná cena: 24 EUR, dieťa 12 EUR

Jeep safari

Celodenný výlet na osem miestnych jeepoch, ktoré šoféruje domáci profesionálny šofér, dobre znalý miestnych pomerov. Počas tohto výletu sa dostanete na nádherné miesta, ktoré dobre poznajú len domáci obyvatelia ostrova Zante. V dedinkách Agalas a Kiliomeno uvidíte pôvodnú architektúru ostrova, ktorá pretrvala aj ničivé zemetrasenie v roku 1953. V miniatúrnej dedinke Louha so 45 obyvateľmi, ktorá sa nachádza v objatí prekrásnych píniových lesov, si pochutnáte na pravej gréckej káve. Prestávka na obed, ktorý nie je zahrnutý v cene výletu, bude v horskej dedinke Koroni. Výlet pokračuje smerom na Makrys Gialos, miesto s členitým skalnatým vstupom do mora, ktoré obmývajú krištáľovo čisté vlny Iónskeho mora.

Grécky večer

Spríjemnením gréckej atmosféry vo večerných hodinách je typický grécky večer v taverne. Zahŕňa ochutnávku miestnych jedál a vín. Tancujú sa grécke tance v miestnych krojoch za sprievodu tradičnej hudby.

Orientačná cena: 34 EUR, dieťa 17 EUR

Ostrov Zakynthos

Prežite príjemný a zábavný deň na výlete po najkrajších a najzaujímavejších miestach ostrova Zakynthos! Uvidíte ako jeho prírodné krásy, tak aj kultúrne pamiatky. Budete môcť ochutnať miestne typické produkty (olivový olej a víno) priamo na mieste ich výroby a kúpiť si ich za výhodné ceny. V priebehu výletu uvidíte z vyhliadky najznámejšiu a najfotografovanejšiu pláž Grécka – Navagio. Na túto pláž s vrakom pašeráckej lode je možné sa dostať len loďou (možnosť zakotvenia pri pláži záleží na počasí). Ďalej navštívite kláštor sv. Dionýza, patróna ostrova a Anafonitria.

Orientačná cena: 28 EUR, dieťa 14 EUR

Prehliadka mesta Zakynthos

Počas celodenného výletu po ostrove Zakynthos uvidíte výber najkrajších miest ostrova. Spoznáte prírodné krásy, historické pamiatky, život miestnych obyvateľov a miestne produkty. Navštívite miesta ako: Agia Marina, v Kalithei Therianos Farm, mesto Zakynthos, kláštor sv. Dionýza pomenovaný podľa patróna ostrova.

Pašerácky vrak

Po vyplávaní z prístavu Zakynthos, pozdĺž východného pobrežia (Krioneri, Tsilivi, Alykanas, Alikes, Skinari) doplávate až k jednej z najkrajších zátok, na pláž Navagio, snáď najfotografovanejšiemu miestu v celom Grécku. 200 m vysoké biele vápencové skaly obklopujú zátoku s piesočnatou plážou. Plávanie v priezračnej vode je zážitkom pre každého. Plavba pokračuje pozdĺž pobrežia ostrova a dáva Vám možnosť obdivovať krásne útesy, zátoky a jaskyne. V podvečerných hodinách sa loď vráti späť do prístavu v Zakynthose.

Orientačná cena: 29 EUR, dieťa 15 EUR 

 

Upozornenie: Vážení klienti, pre Vaše bezpečie a pohodlnú dovolenku si Vás dovoľujeme upozorniť a varovať pred kúpou fakultatívnych výletov od predajcov z ulice, či na plážach alebo od ľudí, ktorých nepoznáte. Kvalitu služieb od týchto predajcov naša cestovná kancelária negarantuje. CK je zbavená všetkej zodpovednosti za klientov, ktorí cestujú na fakultatívne výlety individuálne a nie s našou partnerskou spoločnosťou.

Fakultatívne výlety sú organizované našou partnerskou spoločnosťou. Za fakultatívne výlety plne zodpovedá organizátor. Fakultatívne výlety si môžete zakúpiť prostredníctvom našich delegátov. Ceny sú orientačné, môžu sa meniť. Presný program, cenu a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u delegáta. Poradie jednotlivých výletov sa môže meniť, prípadne v závislosti od počasia taktiež môžu nastať korekcie. Uskutočnenie programov je viazané na minimálny počet prihlásených. Na fakultatívny výlet sa môžete prihlásiť počas konzultačných hodín u delegáta CK. Potvrdením o zaplatení fakultatívneho výletu (ktoré Vám delegát odovzdá pri kúpe zájazdu) je nutné preukázať sa pri nástupe na daný fakultatívny výlet. Bližšie informácie, prípadne informácie o zmene programu fakultatívneho výletu Vám vždy poskytne delegát CK. Na storno účasti na programoch je možnosť do 24 h. pred začiatkom uskutočnenia programov. V prípade nedostavenia sa na program v deň realizácie, cenu programu nemáme možnosť vrátiť. Klient je povinný si pred výletom sám na recepcii objednať budenie, raňajkový balíček a neskoré večeru. Cestovná kancelária neručí za kvalitu videokaziet, CD a ďalších nahrávok zakúpených pri fakultatívnych výletoch a neodporúča vôbec ich zakúpiť.