""

 
 • Blue Horizon

  EUR/osoba/7 nocí 577 EUR

  HALF BOARD
  17.06.2021
 • Lito Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 473 EUR

  ROOM ONLY
  17.06.2021
 • Happy Days Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 456 EUR

  BED & BREAKFAST
  17.06.2021
 • Argiro Village

  EUR/osoba/7 nocí 495 EUR

  HALF BOARD
  17.06.2021
 • Electra Palace

  EUR/osoba/7 nocí 897 EUR

  ULTRA ALL INCLUSIVE
  17.06.2021
 • Belair Beach Hotel

  EUR/osoba/7 nocí 619 EUR

  HALF BOARD
  17.06.2021

 

FAKULTATÍVNE VÝLETY - RHODOS
 

Prehliadka mesta Rhodos (poldenný výlet)

Prehliadka najzaujímavejších pamätihodností hlavného mesta. Prehliadka začne na vrchu Monte Smith, ktorý ponúka jedinečný výhľad na prístav a mesto Rhodos. Na vrchu si tiež pozriete pozostatky antickej Akropoly – Apollonovho chrámu a chrámu bohyne Atény, amfiteáter a štadión. Po návšteve Akropoly budete pokračovať do historickej časti mesta, kde sa prejdete známou Rytierskou ulicou, ktorá je dláždená farebným mramorom tvoriacim skvostné mozaiky, uvidíte palác Veľmajstrov, ktorý býval mocenským centrom johanitského rytierskeho rádu, prezriete si stredoveké hradby a zdobené fasády okolitých domčekov. Účastníci tohto výletu sa presvedčia o tom, že stará časť mesta patrí právom patrí k svetovému kultúrnemu dedičstvu UNESCO a zároveň medzi najkrajšie miesta ostrova. Zostávajúci čas môžete využiť na nákupy, prípadne na príjemné posedenie v niektorej s miestnych taverien.

Ostrov Rhodos (celodenný)

Celodenný výlet autobusom kde spoznáte ostrov Rhodos v celej jeho kráse. Prvou zástavkou je mesto Filerimos. Čakať vás bude aj ochutnávka miestnej pálenky Souma, rhodoský med v dedinke Siana a pravé rhodoské víno v dedinke Empona (obed v miestnej taverne, v cene zahrnuté). Taktiež budete mať možnosť si odfotografovať výhľad na Monolithos, kde sa nachádza zrúcanina jedného z johanitských hradov s výhľadom na západné pobrežie a priľahlé ostrovy. Poslednou zastávkou je Apollakia a Vati.

Symi s loďou (celodenný)

Symi je obývaný ostrov v súostroví Dodekanisos (súostrovie 12 ostrovov), kde môžete obdivovať zvláštnu architektúru tejto oblasti, domčeky vybudované v neoklasicistickom štýle. Nachádza sa 40 km od Rhodosu a 7 km od Turecka. Nalodenie je z prístavu Mandraki v hlavnom meste Rhodos. Návrat na Rhodos. 

 
Upozornenie: Vážení klienti, pre Vaše bezpečie a pohodlnú dovolenku si Vás dovoľujeme upozorniť a varovať pred kúpou fakultatívnych výletov od predajcov z ulice, či na plážach alebo od ľudí, ktorých nepoznáte. Kvalitu služieb od týchto predajcov naša cestovná kancelária negarantuje. CK je zbavená všetkej zodpovednosti za klientov, ktorí cestujú na fakultatívne výlety individuálne a nie s našou partnerskou spoločnosťou.

Fakultatívne výlety sú organizované našou partnerskou spoločnosťou. Za fakultatívne výlety plne zodpovedá organizátor. Fakultatívne výlety si môžete zakúpiť prostredníctvom našich delegátov. Ceny sú orientačné, môžu sa meniť. Presný program, cenu a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u delegáta. Poradie jednotlivých výletov sa môže meniť, prípadne v závislosti od počasia taktiež môžu nastať korekcie. Uskutočnenie programov je viazané na minimálny počet prihlásených. Na fakultatívny výlet sa môžete prihlásiť počas konzultačných hodín u delegáta CK. Potvrdením o zaplatení fakultatívneho výletu (ktoré Vám delegát odovzdá pri kúpe zájazdu) je nutné preukázať sa pri nástupe na daný fakultatívny výlet. Bližšie informácie, prípadne informácie o zmene programu fakultatívneho výletu Vám vždy poskytne delegát CK. Na storno účasti na programoch je možnosť do 24 h. pred začiatkom uskutočnenia programov. V prípade nedostavenia sa na program v deň realizácie, cenu programu nemáme možnosť vrátiť. Klient je povinný si pred výletom sám na recepcii objednať budenie, raňajkový balíček a neskoré večeru. Cestovná kancelária neručí za kvalitu videokaziet, CD a ďalších nahrávok zakúpených pri fakultatívnych výletoch a neodporúča vôbec ich zakúpiť.