""

 
!!!!!!!!!!!!! VÝHODNÉ PONUKY !!!!!!!!!!!!! !!! (ZÁKLADNÁ CENA PRE 2 OSOBY) !!!
Od
Krajina Dátum Deň Cena

Fakultatívne výlety 2019

Moto safari – 3 hodinový program s quadmi

Dopoludňajší program s ranným odchodom z hotela. Počas poldňového aktívneho výletu približne po 11 km jazde sa zastavíme na krátku časjovú prestávku v beduinskej dedine. Po odpočinku je možnosť na návštevu terária a náhlad na remeselnícke práce, alebo jazdu na ťavách. Po aktivitách je návrat na stanicu. Transfer do hotelov sa uskutoční s autobusmi. Čo sa oplatí vedieť/vziať so sebou: nohavice, pulóver alebo kardigán, slnečné okuliare, šatku a vodu. Program neodporúčame pre tehotné ženy, pod vekom 16 rokov, pre telesne posktihnutých a pre tých, ktorí trpia ťažkosťami s chrbticou. Cena programu zahŕňa transfer, čajovú prestávku a jazdu na ťavách. Cena nezahŕňa nápoje. 

Cena: Cca. 30 EUR/dospelá osoba.

Buggy: 65 EUR / osoba, 100 EUR / 2 osoby, 125 EUR / rodina

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

 

Super Moto safari – 3 hodinový program s quadmi

Popoludňajší program s odchodom o 13:00 z hotela. A Počas poldňového aktívneho výletu približne po 11 km jazde sa zastavíme na krátku časjovú prestávku v beduinskej dedine. Po odpočinku je možnosť na návštevu terária a náhlad na remeselnícke práce, alebo jazdu na ťavách. Po aktivitách je návrat na stanicu, kde nás vítajú s BBQ večerou. Transfer do hotelov sa uskutoční s autobusmi. Čo sa oplatí vedieť/vziať so sebou: nohavice, pulóver alebo kardigán, slnečné okuliare, šatku a vodu. Program neodporúčame pre tehotné ženy, pod vekom 16 rokov, pre telesne posktihnutých a pre tých, ktorí trpia ťažkosťami s chrbticou. Cena programu zahŕňa transfer, čajovú prestávku a jazdu na ťavách. Cena nezahŕňa nápoje. 

Cena: Cca. 40 EUR/dospelá osoba.

Buggy: 70 EUR / osoba, 110 EUR / 2 osoby, 145 EUR / rodina

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

 

Super Safari 

Poldňová jazda s jeepmi a quadmi v popoludňajších hodinách. Počas výletu cez hôr Červeného mora navštívíme mini zoo, beduinskú dedinu a je možnosť jazdiť na ťavách. Počas folklórnej večere v beduinskej dedine nás čaká radicionálna večera a predstavenie tanečníkov brušného tanca. Cena zahŕňa transfer, jazdu quadmi a jeepmi, ľahký obed, vodu, návštevu beduinskej dediny, večeru a nealkoholické nápoje, zúčastnenie sa na folklórnej večeri a sprievodca.

Cena: Cca. 40 EUR/dospelá osoba.

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

Ostrov Paradise

Počas celodenného výletu loďou je možnosť šnorchlovania cca. 2 hodiny na otvorenom mori popri koralových útesov. Loď sa ukotví na krásnej piesočnatej pláži na ostrove Paradise. Šnorchlovanie  prebieha pod vedením špecialistov. Počas šnorchlovania sa ocitnete v krásnom podmorskom svete. Na ostrove je možnosť na vychutnanie si pláže, ďalej Vám ponúkajú chutný obed. Čo sa oplatí vedieť/vziať so sebou: uterák, plavky, opaľovací krém a vodu. Cena zahŕňa: potrebnú výbavu k šnorchlovaniu, obed a nápoje k obedu a na lodi.

Cena: Cca. 45 EUR/osoba.

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

Delfíny Červeného mora

Poldňový výlet s katamaránom s preskleným dnom. Výborná príležitosť sledovať úchvatnú faunu a flóru Červeného mora z bezpečia a sucha lode s preskleným dnom. Počas výletu je možné vidieť exotické ryby, koralové útesy a delfíny. Ľahký dopoludňajší program (cca. 3 hodinový) v prvom rade odporúčame pre rodiny. Cena zahŕňa: nealkoholické nápoje, snacky.

Cena: Cca. 35 EUR/osoba

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

 Ponorka

Počas 3 hodinového výletu môžete obdivovať krásu koralových útesov a aj jeden lodný vrak cez sklenené okná v spodku lodi. Loď sa ponorí priamo do hlbín Červeného mora, až do hĺbky 20 m, kde môžete obdivovať a fotografovať rôzne druhy korálových útesov a farebných rýb. Samotná plavba trvá cca. 45 minút. V prvom rade odporúčame pre rodiny. Čo sa oplatí vedieť/vziať so sebou: fotoaparát.

Cena: Cca. 50 EUR /osoba.

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

Ostrov Giftun

Je to jeden z najobľúbenejších výletov. Krásny piesočnatý ostrov leží asi hodinu cesty loďou z Hurghady. Cestou je zastávka na otvorenom mori pri koralových útesoch s možnosťou šnorchlovania. Pokračuje sa na ostrov, kde loď zakotví a klienti trávia cca 1 hod na panenskej pláži. Cena zahŕňa: ľahký obed a nápoj k obedu a potrebnú výbavu na šnorchlovanie.

Cena: Cca. 30 EUR/osoba

6-12 rokov 50% zľava

Transfer: Elgouna, Makadi bay, Sahl hasheesh 3 EUR/osoba, Safaga, Somabay 5 EUR/osoba

 

 Potápanie

Počas celodenného výletu môžete objaviť podmorský svet. 2 krát sa môžete ponoriť do 10 m hĺbky, kde môžete plávať s farebnými rybami medzi koralovými útesmi. Po potápaní sa v hĺbky mori Vás na palube čaká obed. Cena zahŕňa: transfer, loď, obed, nápoje a výbavu na potápanie. Výlet neodporúčame tehotným ženám, mladším ako 12 rokov, pre tých, ktorí trpia s klaustrofóbiou, chorobami ucha, pečene a srdca. Taktiež sa neodporúča pre tých, ktorí sú po vážnych operáciach.

Cena: Cca. 50 EUR /osoba

6-12 rokov 50% zľava

 

 Luxor

Prekrásny a veľmi obľúbený celodenný výlet za pamiatkami egyptskej histórie. Výlet do Theby, starovekého hlavného mesta Egypta. Odchod v skorých ranných hodinách, cesta cez púšť do Nílskeho údolia, ktoré je jedným z najbohatších nálezísk pamiatok z čias faraónov. V Luxore navštívite západný breh Nílu (Údolie kráľov, Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut alebo chrám Ramesse III.). Nasleduje prehliadka východného brehu rieky Níl, kde sa nachádza prekrásny Karnacký chrám a návšteva remeselníckych podnikov. Cena zahŕňa: vstupnky, obed, sprievodcu a transfer. Cena nezahŕňa: nápoje počas oeda, výber fakultatívnch výletov, plavbu cez Níl (5$ alebo 30 fontov), hrobku Tutanchamona a V. Ramsesa (100,50 fontov). Čo sa oplatí vedieť: v Údolí kráľov je zákaz fotografovania a filmovania

Cena: Cca. 85 EUR/osoba

6-12 rokov 50% zľava

 

Káhira

Celodenný zájazd do hlavného mesta Egypta. Po príchode do Káhiry prehliadka najlepšie zachovaných pyramíd (Cheopsova, Chefreova a Mykerínova) v Gize, jedinečnej Sfingy – monumentálnej sochy s telom leva a hlavou človeka a Egyptského múzea, v ktorom sa nachádza najrozsiahlejšia zbierka starožitností z obdobia starovekej egyptskej histórie. Po obede, ktorý je v cene výletu, nasleduje návšteva Papyrus inštitútu a paláca parfémov. Cena zahŕňa: vstupenky, obed, sprievodcu a transfer. Cena nezahŕňa: nápoje počas obeda, vstupné do sále múmií a do pyramídy. Oplatí sa vedieť: vo vnútri múzeí a pyramídy je zákaz fotografovania a filmovania

Cena: Cca. 85 EUR/osoba

6-12 rokov 50% zľava

 

Upozornenie: Vážení klienti, pre Vaše bezpečie a pohodlnú dovolenku si Vás dovoľujeme upozorniť a varovať pred kúpou fakultatívnych výletov od predajcov z ulice, či na plážach alebo od ľudí, ktorých nepoznáte. Kvalitu služieb od týchto predajcov naša cestovná kancelária negarantuje. CK je zbavená všetkej zodpovednosti za klientov, ktorí cestujú na fakultatívne výlety individuálne a nie s našou partnerskou spoločnosťou.

Fakultatívne výlety sú organizované našou partnerskou spoločnosťou Abanoub Travel. Za fakultatívne výlety plne zodpovedá organizátor. Fakultatívne výlety si môžete zakúpiť prostredníctvom našich delegátov. Ceny sú orientačné, môžu sa meniť. Presný program, cenu a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u delegáta. Poradie jednotlivých výletov sa môže meniť, prípadne v závislosti od počasia taktiež môžu nastať korekcie. Uskutočnenie programov je viazané na minimálny počet prihlásených. Na fakultatívny výlet sa môžete prihlásiť počas konzultačných hodín u delegáta CK. Potvrdením o zaplatení fakultatívneho výletu (ktoré Vám delegát odovzdá pri kúpe zájazdu) je nutné preukázať sa pri nástupe na daný fakultatívny výlet. Bližšie informácie, prípadne informácie o zmene programu fakultatívneho výletu Vám vždy poskytne delegát CK. Na storno účasti na programoch je možnosť do 24 h. pred začiatkom uskutočnenia programov. V prípade nedostavenia sa na program v deň realizácie, cenu programu nemáme možnosť vrátiť. Klient je povinný si pred výletom sám na recepcii objednať budenie, raňajkový balíček a neskoré večeru. Cestovná kancelária neručí za kvalitu videokaziet, CD a ďalších nahrávok zakúpených pri fakultatívnych výletoch a neodporúča vôbec ich zakúpiť.