""

 
!!!!!!!!!!!!! VÝHODNÉ PONUKY !!!!!!!!!!!!! !!! (ZÁKLADNÁ CENA PRE 2 OSOBY) !!!
Od
Krajina Dátum Deň Cena

SOPOZOL A RIEKA ROPOTAMO (celodenný výlet)cca. 66 BGN/osoba

Je to celodenný výlet do starobylého rybárskeho mestečka Sozopol vzdialeného iba hodinu od Slnečného pobrežia (po ceste je návšteva kláštora Svätého Juraja, ktorý sa nachádza v Pomorí). V antickom mestečku, ktoré bolo osídlené starými Grékmi, sa dodnes zachovali pamiatky, ktoré pripomínajú helénsku éru. Po obhliadke mestečka Sozopol a individuálnom programe, bude pripravený obed. Po obede nasleduje plavba po riečke Ropotamo, po ktorej bude nasledovať individuálna obhliadka letoviska Burgas, ktoré je druhým najväčším prístavom na pobreží Čierneho mora. Po individuálnej obhliadke letoviska Burgas nasleduje návrat na Slnečné pobrežie.

NESSEBARSKÉ ZÁŽITKY A PLAVBA (popoludňajší program) - cca. 90 BGN/osoba

Nessebar patrí medzi pamiatkové chránené územia, ktoré sú zapísané v zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Staré mesto si zachovalo storočný pôdorys krivoľakých, úzkych kameňmi dláždených uličiek s malebnými drevenými domami. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Pri príjemnej prechádzke Vás čaká niekoľko prekvapení a veľa zážitkov. Budete môcť ochutnať tradičné bulharské rybky caca. Keď dovolí počasie tak nasleduje plavba späť na Slnečné pobrežie. Kultúra, dolbodružstvo, plavba a veľa zážitkov v jednom popoludňajšom programe.

VÝLET DO VARNY (celodenný program) – cca. 45 BGN/osoba

Varna je vzdialené od stredísk približne 2 hodiny cesty autobusom. Po príchode je pripravená úžasná show s delfínmi, ktorá trvá cca.60 minút. Po návšteve delfinária nasleduje autobusová obhliadka mesta, obed a návšteva Kláštora v Aladži, ktorý si mnísi začiatkom 13. storočia vytesali do vápencovej skaly.

OFF ROAD PROGRAM (celodenný) – cca. 76 BGN/osoba

Odcestovanie s jeep cez málebné pohorie po lesnej ceste. Po ceste bude zastávka pri nedotknuteľnej časti mora, kde môžete relaxovať v tichom a krásnom prostredí . Po naberaní novej energie  Vás čaká nezabudnutelné qvadovanie, jazda na koni a lukosreľba. Po obede nasleduje oddychové kúpanie v krásnej, skrytej časti pláže v Irakli. 

BULHÁRSKA DEDINKA A BULHÁRSKA VEČERA (večerný program) – cca. 50 BGN/osoba

Večerný výlet s autobusom do malebnej dedinky. Pokiaľ máte záujem o životný štýl a rytmus obyvateľov Bulharska, je to výlet presne pre Vás. Budete sa môcť ponoriť do patriarchálnej atmosféry tradičnej bulharskej dediny, zoznámiť sa s receptami tunajších krajových jedál, vypočuť si bulharskú ľudovú hudbu a uvidieť tunajšie tance v miestnych krojoch. Počas večere, ktorá pozostáva z predjedla, hlavného jedla a dezertu prebieha folklórny program, typický pre bulharskú kultúru.  Vyskúšať môžete biele alebo červené domáce víno, ktoré si budete môcť sami čapovať z drevených sudov v neobmedzenom množstve. K ďalšej nezabudnuteľnej atrakcii tohto úžasného večera bezpochyby patri nestinársky tanec (tanec na žeravom uhlí), ktorý si budete môcť vyskúšať aj sami. Je to zábava pre všetky vekové kategórie.

PIRÁTSKA LOĎ (popoludňajší výlet) –aj pre rodiny s malými a deťmi

Výlet začína v ranných hodinách autobusom, keď lodiar pozváža ľudí do Nessebarského prístavu. Na 3 poschodovej lode bude súťaž kreslenia, kvíz, hľadanie pokladu, obrovské dobrodružstvo spojené s príjemným oddychom a relaxovaním, a tiež s možnosťou zaplávať si na otvorenom mori.  Okružná plavba popri pobreží balkánskeho polostrova je nezabudnuteľným zážitkom, kde sa o zábavu stará posádka lode. Obed, ktorý je pre Vás prichystaný na lodi. Každý klient má možnosť využiť neobmedzenú konzumáciu nealkoholických nápojov a piva.

AQUAPARK – každý deň

Vodný park na Slnečnom pobreží ponúka množstvo atrakcií. Každých 10 minút chodí transfer do aquaparku zadarmo. Aqua Paradise je hrad s niekoľkými druhmi toboganov. Ďalej ponúka animačné programy a atrakcie ako napr. lievikovitý tobogan, bazén s protiprúdom, rafting, Crazy river, Tsunami, čiena diera alebo mini zoo. Pre odvážlivcov je tu tobogan pomenovaný Voľný pád, kde sa dá dosiahnuť rýchlosť až 70 km za hodinu alebo Kamikadze.

VÝLET DO ISTANBULU NON-STOP (celodenný výlet, je potrebný cestovný pas) – cca. 140 BGN/osoba

Celodenný výlet do Istanbulu, ktoré je vzdialené od Slnečného pobrežia, Sveti Vlasu a Elenite cca. 5 hodín cesty autobusom. Istanbul, nazývaný aj ,,Bránou Orientu,“ sa rozprestiera na dvoch kontinentoch Európy a Ázie, ktoré rozdeľuje morský prieplav Bospor. V ranných hodinách Vás čaká okružná jazda po meste s obhliadkou Top Kap, Hypodromu a Modrej mešity. Neskôr plavba loďou po Bospore. Po blavbe nasleduje návšteva Egyptského bazára (bazár korenín) a Veľkého bazára. V popoludní je individuálny program, pričom môžete si vychutnať toto čarovné mesto. Okolo 8 je odchod na Slnečné pobrežie.

 

Upozornenie: Vážení klienti, pre Vaše bezpečie a pohodlnú dovolenku si Vás dovoľujeme upozorniť a varovať pred kúpou fakultatívnych výletov od predajcov z ulice, či na plážach alebo od ľudí, ktorých nepoznáte. Kvalitu služieb od týchto predajcov naša cestovná kancelária negarantuje. CK je zbavená všetkej zodpovednosti za klientov, ktorí cestujú na fakultatívne výlety individuálne a nie s našou partnerskou spoločnosťou. Fakultatívne výlety sú organizované našou partnerskou spoločnosťou. Za fakultatívne výlety plne zodpovedá organizátor. Fakultatívne výlety si môžete zakúpiť prostredníctvom našich delegátov. Ceny sú orientačné, môžu sa meniť. Presný program, cenu a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u delegáta. Poradie jednotlivých výletov sa môže meniť, prípadne v závislosti od počasia taktiež môžu nastať korekcie. Uskutočnenie programov je viazané na minimálny počet prihlásených. Na fakultatívny výlet sa môžete prihlásiť počas konzultačných hodín u delegáta CK. Potvrdením o zaplatení fakultatívneho výletu (ktoré Vám delegát odovzdá pri kúpe zájazdu) je nutné preukázať sa pri nástupe na daný fakultatívny výlet. Bližšie informácie, prípadne informácie o zmene programu fakultatívneho výletu Vám vždy poskytne delegát CK. Na storno účasti na programoch je možnosť do 24 h. pred začiatkom uskutočnenia programov. V prípade nedostavenia sa na program v deň realizácie, cenu programu nemáme možnosť vrátiť. Klient je povinný si pred výletom sám na recepcii objednať budenie, raňajkový balíček a neskoré večeru. Cestovná kancelária neručí za kvalitu videokaziet, CD a ďalších nahrávok zakúpených pri fakultatívnych výletoch a neodporúča vôbec ich zakúpiť.