Giftun.png

 

 

VÝLET LOĎOU NA OSTROV GIFTUN


Navštívte čarovný národný park ostrova Giftun. Užite si šnorchlovanie pri úžasných koralových útesoch s rôznymi krásnymi rybami a zapojte sa do vzrušujúcich, niekedy až adrenalínových vodných športov. Na lodi máme pre Vás pripravený chutný obed.

 

Luxor.png

 

 

 

 

 

 

 

CELODENNÝ VÝLET DO LUXORU


Tento celodenný výlet nás zavedie na návštevu pamiatok Luxoru. Využite príležitosť navštíviť hlavné mesto faraónov a jeho pôsobivé architektonické dedičstvo: na tomto výlete navštívime čarovný chrám v Karnaku, Údolie kráľov, v ktorom sa nachádzajú farebné a úžasné hrobky, Memnonove kolosy a chrám kráľovnej Hatšepsut.

kairo.png

 

 

 

 

CELODENNÝ VÝLET DO KÁHIRY


Táto celodenná prehliadka bude smerovať do hlavného mesta Egypta a zároveň aj do najväčšieho mesta v Afrike a na Blízkom východe. Káhira je rušné a aktívne mesto nepretržite 24 hodín denne. Naša prehliadka pamiatok Káhiry začne Egyptským múzeom v centre mesta, v ktorom sa nachádzajú tisíce starodávnych egyptských pokladov, a následne budeme pokračovať na náhornú plošinu v Gíze a obdivovať pyramídy v Gíze a Veľkú sfingu.

quad.png

 

 

 

 

 

PÚŠTNE DOBRODRUŽSTVO NA ŠTVORKOLKÁCH


Otestujte svoj adrenalín a vydajte sa na jazdu popri horách Červeného mora na tomto nezabudnuteľnom zážitku zo štvorkolky. Strávte tri hodiny dobrodružstvom v drsnej krajine rozľahlej púšti.

buvarkodas.png

 

 

 

 

CELODENNÝ VÝLET - POTÁPANIE


Zažite fascinujúci podmorský svet v Hurghade. Preskúmajte plytké lokality vhodné pre potápačov -  začiatočníkov, ako aj hlbšie oblasti a steny pre pokročilejších potápačov. Počas cesty si vychutnajte obed podávaný na palube lodi.

safari.png

 

 

 

 

 

 

CELODENNÝ VÝLET NA PÚŠTNE SAFARI


Vydajte sa na dobrodružstvo do Východnej púšte. Na tomto výlete prežijete beduínsky život, kde môžete spojiť dobrodružstvo s divmi púšte. Máte možnosť zajazdiť si na džípe, štvorkolke ale aj na ťave. Užite si beduínsku večeru a zábavnú šou, a obdivujte západ slnka.

snorking.png

 

 

 

DOMOV DELFÍNOV A ŠNORCHLOVANIE


Na tomto fantastickom výlete plnom šnorchlovania sa dostanete k delfínom tak blízko, že neuveríte! Popri tom si vychutnajte plavbu loďou do oblastí na otvorenom mori, obdivujte farebné koralové útesy a užite si plávanie alebo šnorchlovanie s delfínmi.

 

royal_sea_scope.png

 

 

 

 

 

 

ROYAL SEA SCOPE POLOPONORKA


Ponorte sa do fascinujúceho podmorského sveta Červeného mora na 2-hodinovom výlete poloponorkou. Vylezte na palubu lode s fantastickým panoramatickým výhľadom na neskutočnú morskú faunu, útesy a koraly.

delfin_show.png

 

 

 

 

DELFÍNIA SHOW


Užite si neuveriteľnú delfíniu show s celou Vašou rodinou a buďte svedkami inteligencie a šarmu týchto úchvatných zvierat. Nechajte sa vyzdvihnúť a priviezť späť do hotela v pohodlnom klimatizovanom vozidle.

 

paradise_island.png

 

 

 

 

 

 

VÝLET NA OSTROV PARADISE SPOJENÝ SO ŠNORCHLOVANÍM 


Zabavte sa na fantastickom celodennom výlete plnom šnorchlovania popri ostrove Paradise Island a vychutnajte si neuveriteľný pokoj ďaleko od turistického zhonu. Oddychujte na pláži a na slnku, alebo objavujte jedinečnú rozmanitosť rýb pozdĺž ostrovného pobrežia.

hughada_city.png

 

 

 

 

PREHLIADKA MESTA HURGHADA


Nemôžete povedať, že ste boli v Egypte pokiaľ ste neobjavili čaro nádherného mesta Hurghada. Vezmeme Vás na panoramatickú prehliadku krásneho mesta Hurghada, navštívime kultúrne pamiatky, ikonickú novú marínu a užijeme si čas na nákup suvenírov a ešte množstvo iných zaujímavostí.